Aktuality

 

V úterý 8. 10. 2019 probíhala v naší MŠ "vědecká show" pro všechny děti. Děti byly seznámeny zábavnou a hravou formou s taji vědních oborů. Témata experimentů a pomůcky byly voleny s ohledem na věk dětí.

Ve čtvrtek 7. 3. 2019 jsme s dětmi vyrazily na návštěvu do ZŠ ve Starých Křečanech. Už cesta tam byla pro děti velikým zážitkem, kdy jsme z autobusu pozorovaly záchranou akci hasičů.

Vánoce v MŠ

17.12.2018

Jako každý rok k nám přišel do školky Ježíšek s dárečky. Sice o něco dříve, přesto dětem udělal velikou radost. Dětem přinesl konstruktivní stavebnice, společenské a smyslové hry, lego Duplo, pracovní stolek na pokusy a zábavnou hru s míčky na zahradu.

Ježíškova vnoučata jsou projekt Českého rozhlasu. Propojuje lidi v domovech a dalších státních i nestátních zařízeních pro seniory s dárci, kteří se rozhodnou jim na vlastní náklady splnit přání nebo poskytnout věcný dar.

V pátek 7. 12. 2018 jsme se zúčastnili poslední desáté lekce projektu "Sportovní školička". S dětmi pracovali kvalifikovaní trenéři, kteří měli pro děti vždy připravený program. V každé lekci u dětí rozvíjeli hrubou motoriku, kooperativní dovednosti a základy určitého druhu sportu (volejbal, fotbal, florbal, basketbal). Děti se na každý pátek...

Ve čtvrtek 6. 12. 2018 jsme se s dětmi zúčastnily jako hosté 3. adventního koncertu Mateřské školy Rumburk V Podhájí v Kostele sv. Vavřince.